Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Графік особистого прийому громадян посадовими особами ДФС у Запорізькій області

-

ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами структурних підрозділів Головного управління ДФС у Запорізькій області

 

Графік особистого прийому керівним складом Запорізької митниці ДФС 


 

Прийом громадян посадовими особами здійснюється в громадській приймальні приміщення ГУ ДФС у Запорізькій області, розташованого за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 166. Для зручності громадян прийом посадовими особами територіальних управлінь здійснюється за місцем знаходження територіальних управлінь.

Запис на прийом до посадових осіб Головного управління ДФС у Запорізькій області здійснюється в управління обслуговування платників за телефоном:

(061) 219-05-59 або особисто в кабінеті №104 приміщення ГУ ДФС у Запорізькій області за адресою м. Запоріжжя, пр. Соборний, 166.

Запис на черговий прийом до керівництва органу ДФС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів органів ДФС - за п'ять робочих днів до дати особистого прийому.

Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом

(п.7 Розділу VI Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02 березня 2015 року N 271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 квітня 2015 за N 484/26929, зі змінами).

Суб-сайт ГУ ДФС у Запорізькій області: www.zp.sfs.gov.ua.