Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Управління матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури ГУ ДФС у Запорізькій області

10.10.2018 -

Начальник управління - МАНІН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Телефон:  (061) 787-67-48

Структура:

- Відділ експлуатації майна, зв’язку

- Відділ матеріально-технічного забезпечення

Основними завданнями управління є:

Координація роботи, організація та забезпечення виконання завдань, визначених законами України, указами і дорученнями Президента України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, нормативно-правовими актами, розпорядчими документами ДФС та ГУ.

Основними функціями управління є:

1. Ведення обліку документів, забезпечення їх зберігання, оперативного пошуку, доставки та надання інформації щодо них.

2. Організація належного утримання адмінбудівель, забезпечення тепло-, електро-, газо-, водопостачання і водовідведення тощо.

3. Укладення з енергопостачальними організаціями та підприємствами-надавачами комунальних послуг договорів про постачання теплової енергії, електричної енергії, природного газу (скрапленого газу), послуг водопостачання і водовідведення у порядку, встановленому чинним законодавством.

4. здійснення організаційних та практичних заходів із забезпечення належного санітарного і технічного стану будівель, споруд, приміщень та прибудинкових територій об’єктів інфраструктури.

5. Підвищення ефективності механізмів закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти з метою досягнення оптимального і раціонального використання державних коштів.

6. Оприлюднення у спеціалізованих виданнях уповноваженого органу з питань державних закупівель і мережі Інтернет інформації, передбаченої Законом України „Про публічні закупівлі".

7. Ведення статистичного обліку транспортних засобів в ГУ, підготовка щоквартальних звітів про наявність, технічний стан і використання транспортних засобів.

8. Забезпечення функціонування засобів зв'язку та телекомунікації.

9. Матеріально-технічний розвиток ГУ.

10. Забезпечення пожежної та техногенної безпеки, мобілізаційної підготовки, мобілізації, цивільного захисту і охорони праці.

11. Здійснення управліня об’єктами державної власності.