Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Запорізькій області

10.10.2018 -

Начальник відділу — Савченко Людмила Валеріївна

Телефон: (061) 787-93-65

Основними завданнями відділу є:

1. Забезпечення співпраці з інститутами громадянського суспільства, представниками бізнес-спільноти, сприяння участі громадськості у реалізації державної політики за напрямами діяльності ДФС.

2. Організація роз'яснювальної роботи у ЗМІ щодо практики застосування законодавства з питань, що належать до компетенції ДФС.

3. Участь у забезпеченні єдиної інформаційної політики ДФС та її територіальних органів.

4. Забезпечення інформування громадськості про реалізацію податкової, митної політики та політики у сфері адміністрування єдиного внеску через мережу Інтернет.

5. Інформування суспільства про показники роботи, напрями та підсумки діяльності ГУ.

6. Моніторинг та аналіз інформаційного простору.

7. Забезпечення прозорості, достовірності та відкритості інформації про діяльність територіальних підрозділів ДФС, вільного отримання її юридичними, фізичними особами та об’єднаннями громадян без статусу юридичної особи, крім обмежень, встановлених законодавством.

Відділ виконує такі основні функції:

1. Організація та проведення спільних заходів з інститутами громадянського суспільства, представниками бізнесу з питань реалізації державної політики у сфері оподаткування, митної справи та адміністрування єдиного внеску за участі керівництва ГУ.

2. Підготовка матеріалів щодо практики застосування законодавства з питань, що належать до компетенції територіального органу, для ознайомлення платників через ЗМІ.

3. Висвітлення у ЗМІ заходів, які проводяться під егідою або за сприяння територіальних органів ДФС.

4. Опрацювання та підготовка інформаційних матеріалів з питань діяльності територіальних органів ДФС для розміщення у ЗМІ.

5. Участь у проведенні інформаційних кампаній для супроводження пріоритетних питань діяльності ДФС.

6. Організація виступів посадових осіб ГУ у ЗМІ;

7. Контент-аналіз публікацій у періодичних друкованих виданнях, на телебаченні, радіо, в інтернет-виданнях з питань діяльності ГУ та Митниці для відстеження тональності матеріалів.

8. Забезпечення систематичного та оперативного оприлюднення інформації про діяльність ГУ/Митниці на офіційному веб-порталі ДФС, в офіційних друкованих виданнях, на інформаційних стендах, наборів даних у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, тощо.