Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Управління погашення боргу ГУ ДФС у Запорізькій області

17.11.2015 -

Начальник управління - Алавідзе Костянтин Георгійович

Телефон  (061) 787-67-49

Факс: (061) 2190568

Структура: 

Відділ моніторингу та інформаційно-аналітичного забезпечення

Відділ організації стягнення боргу та роботи з безхазяйним майном, погашення боргу з фізичних осіб та заборгованості з ЄСВ

1. Основними завданнями управління є:

1.1 Реалізація єдиної державної податкової та митної політики в частині погашення податкового боргу з податків і зборів платників податків, заборгованості з інших платежів, а також стягнення своєчасно ненарахованих та/або несплачених сум єдиного внеску платників єдиного внеску.

1.2. Своєчасне та повне застосування заходів по погашенню податкового боргу, заборгованості з інших платежів, а також стягнення своєчасно ненарахованих та/або несплачених сум єдиного внеску платників єдиного внеску

2. Управління виконує такі основні функції:

2.1. Погашення податкового боргу з податків і зборів платників податків, заборгованості з інших платежів, а також стягнення своєчасно ненарахованих та/або несплачених сум єдиного внеску платників єдиного внеску.

2.2. Ініціювання застосування до платників податків та платників єдиного внеску судових процедур банкрутства.

2.3. Забезпечення стягнення заборгованості суб’єктів господарювання за кредитами та позиками, залученими державою або під державні гарантії.

2.4. Відстрочення, розстрочення та реструктуризація грошових зобов’язань та/або податкового боргу, а також недоїмки зі сплати єдиного внеску, списання безнадійного податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску.

2.5. Застосування адміністративного арешту (арешту) майна платників податків та/або зупинення видаткових операцій на їх рахунках у банку.

2.6. Виявлення, облік, зберігання, оцінка, розпорядження безхазяйним майном, а також іншим майном, що переходить у власність держави.

2.7. Надання допомоги у стягненні податкового боргу та недоїмки з єдиного внеску в міжнародних правовідносинах за запитами компетентних органів іноземних держав.

2.8. Сервісне обслуговувуння платників.

2.9. Представництво інтересів у судах.

2.10. Забезпечення співпраці з інститутами громадянського суспільства, представниками бізнес-спільноти, сприяння участі громадськості у реалізації державної політики за напрямами діяльності ДФС.

2.11. Участь у забезпеченні єдиної інформаційної політики ДФС та її територіальних органах.