Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Досить труїти запоріжців фальсифікатом: співробітники ДФС вилучили тони неякісного алкоголю та спирту

06.05.2020

Співробітники податкової міліції спільно з працівниками УСБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва прокуратури області встановили факт незаконного виробництва спирту.

У рамках розслідування кримінального провадження за ст. 204 КК України виявлено два приміщення, в якому було налагоджено виготовлення підакцизної продукції, а також склад з її зберігання. Реалізовувались товари через мережу Інтернет.

На підставі ухвали суду проведено обшуки на території Запорізької області та у м. Запоріжжя. За результатами обшуків вилучено понад 13,5 тисяч літрів сировини для виготовлення спирту, майже 7 тисяч літрів готового спирту, ароматизатори "Коньяк" та "Віскі", а також комплектуючі та обладнання.

Орієнтовна вартість вилучених з незаконного обігу підакцизних товарів складає 4,4 млн. грн. Алкогольна продукція буде досліджена шляхом проведення відповідних експертиз.

Розслідування у кримінальному провадженні триває. Вживаються заходи, спрямовані на встановлення повного кола осіб, причетних до злочину.