Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

По "гарячих слідах" виявили податкового корупціонера

20.03.2015 -

Днями прокуратурою Запорізької області спільно зі співробітниками управління власної безпеки ГУ ДФС області та УСБУ в Запорізькій області виявлино факт отримання незаконної грошової винагороди у розмірі 220 тис. гривень.

Саме за таку суму хабара один із працівників податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області хотів "вирішити" проблеми одного із суб’єктів господарської діяльності Запорізького регіону, якого за порушення податкового законодавства мали б притягнути до кримінальної відповідальності.

Наразі тривають слідчі дії. За фактом отримання хабара передбачено термін позбавлення волі від 10 до 12 років.

Нагадуємо, про факти корупційних чи протиправних дій з боку співробітників територіальних органів Державної фіскальної служби у Запорізькій області, можна повідомляти в управління власної безпеки Головного управління ДФС у Запорізькій області за номером: (061) 213-54-58 або на електронну адресу: uvb.dfs.zp@i.ua.