Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

З початку року понад 60 осіб пройшли перевірку кандидатів на посади до ДФС області

17.03.2015 -

Перш ніж розпочати роботу в фіскальних органах, кандидат повинен пройти відповідну перевірку. З початку року фахівці управління власної безпеки провели 64 такі перевірки.

- Одним з основних пріоритетів діяльності ГУ ДФС у Запорізькій області є|з'являється| активна протидія корупції в податковій і митній сфері. Тому розробка та впровадження заходів антикорупційного спрямування є одним із першочергових завдань. На шляху до їх реалізації зроблено чимало кроків.

З початку року співробітники управління власної безпеки області провели понад 30 службових перевірок. За результатами яких 19 матеріалів направлено до правоохоронних органів Запорізької області для прийняття рішень згідно з чинним законодавством, зазначає в.о. начальника управління власної безпеки ГУ ДФС у Запорізькій області Олег Стадніченко.

За цими матеріалами розпочато 4 кримінальних провадження та складено 3 адміністративних протоколи про порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Так, співробітники власної безпеки області виявили одного з працівників територіального органу ДФС області, який перевіряючи підприємство, працівник не повідомив, що керівником цієї фірми є близька особа. Незважаючи на це, працівник здійснив документальну невиїзну перевірку підприємства та, встановивши з боку посадових осіб порушення податкового законодавства, не склав адміністративний протокол. Про наявний конфлікт інтересів не повідомив своєму безпосередньому керівнику, чим порушив вимоги ст. 14 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції». Відповідальність за вказане правопорушення передбачена ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Неповідомлення про конфлікт інтересів).

Наразі, судом винесено постанову про притягнення до адміністративної відповідальності працівника територіального органу ДФС у Запорізькій області за вчинення корупційного адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 172-7 КУпАП.

За результатами службових перевірок управлінням власної безпеки області підготовлено та направлено керівникам територіальних органів ДФС у Запорізькій області 11 подань щодо вжиття заходів з усунення причин та умов, що призвели до скоєння правопорушень з боку податківців. Про неприпустимість скоєння дій, які близько межують з протиправними 11 співробітникам винесені офіційні застереження.

Співробітники управління власної безпеки ГУ ДФС у Запорізькій області постійно проводять у колективах бесіди та лекції на антикорупційну тематику, з початку року - понад 180.