Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На "Пульс" звернулося понад 140 платників податків регіону

31.12.2014 -

Саме стільки на сервіс "Пульс" ДФС України надійшло телефонних дзвінків від платників податків Запорізького регіону з початку року. Оператори "гарячої" телефонної лінії не тільки приймають звернення, але і повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Так, з початку року вирішено 134 питання, про що додзвонювачам повідомлено. Ще 7 знаходиться на відпрацюванні.

Платники податків найчастіше запитували щодо подачі звітності та реєстрації податкових накладних – 60 питань, про організацію роботи органів ДФС – 45, щодо реєстрації платником ПДВ – 16, щодо перевірок суб'єктів господарської діяльності – 13, щодо роботи Центру обслуговування платників – 3 та інші.

"Пульс" надає представникам бізнесу, зокрема, суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників органів ДФС та оперативно розв'язати суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю оформлення. Номер цілодобової телефонної лінії сервісу "Пульс": (044) 284-00-07.

Крім того, у напрямку протидії корупційним проявам з початку року співробітники управління власної безпеки ГУ ДФС області провели 140 службових перевірок, за результатами яких 52 матеріали направлено до правоохоронних органів Запорізької області для прийняття рішень згідно з чинним законодавством. За вказаними матеріалами розпочато 22 кримінальних провадження та складено 3 адміністративних протоколи про порушення вимог Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".