Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В органах фіскальної служби області проведено 140 службових перевірок

16.12.2014 -

За результатами 140 службових перевірок, проведених управлінням власної безпеки ГУ ДФС області, 52 матеріали направлено до правоохоронних органів Запорізької області для прийняття рішень згідно з чинним законодавством. За вказаними матеріалами розпочато 22 кримінальних провадження та складено 3 адміністративних протоколи про порушення вимог Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".
У рамках цих службових перевірок співробітники управління власної безпеки підготували та направили керівникам територіальних органів ДФС області 112 подань щодо вжиття заходів з усунення причин та умов, що призвели до скоєння правопорушень з боку податківців. Про неприпустимість скоєння дій, які близько межують з протиправними, 99 співробітникам винесені офіційні застереження.
Протягом одинадцяти місяців поточного року здійснено комплекс заходів, спрямованих на усунення причин та умов, що сприяють здійсненню корупційних діянь та інших правопорушень працівниками ДФС під час службової діяльності. З початку року проведено 274 перевірки кандидатів, внаслідок чого відносно 8 осіб прийнято рішення про відмову у призначенні. Одним із існуючих профілактичних заходів є перевірка кандидатів на посади до ДФС області.
З метою запобігання вчинення посадовими особами ДФС та його територіальних органів корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, в зазначених колективах проведено понад 480 бесід та лекцій на антикорупційну тематику.
Основним завданням управління власної безпеки ГУ ДФС області є організація безпеки діяльності, а також запобігання державних службовців та працівників від протиправних посягань, пов’язаних із виконанням ними службових обов’язків.