Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

До правоохоронних органів направлено 42 матеріали стосовно податківців

28.10.2014 -

В органах ДФС у Запорізькій області прагнуть зробити все, аби усунути причини та умови, що сприяють здійсненню корупційних діянь, адже боротьба з корупцією є одним із пріоритетних напрямків роботи органів ДФС області. Протягом поточного року до правоохоронних органів Запорізької області для вжиття заходів згідно з чинним законодавством направлено 42 матеріали стосовно працівників територіальних органів ДФС області. Розпочато 21 кримінальне провадження, складено 3 адміністративні протоколи про порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Про неприпустимість скоєння дій, які межують з протиправними 84 працівникам винесені офіційні застереження.

За дев’ять місяців поточного року за результатами службових перевірок, керівникам територіальних органів ДФС області внесено 90 подань про вжиття заходів щодо усунення причин та умов, що призвели до скоєння правопорушень службовцями. За допущені порушення до 81 співробітника застосовані заходи дисциплінарного впливу, в тому числі 2 - звільнено.

В колективах територіальних органів ДФС області проведено понад 440 бесід і лекцій на антикорупційну тематику.