Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Хабарникам не місце в органах Міндоходів

24.09.2014 -

Один з пріоритетних напрямків роботи органів ГУ Міндоходів у Запорізькій області – боротьба з корупцією. Тут докладають максимум зусиль аби позбутися тих, хто підриває авторитет відомства, хто зловживає посадовим становищем.

- Сьогодні в органах Міндоходів прагнуть зробити все, аби зменшити корупційні ризики, - розповідає начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області Олексій Кавилін. - А це, насамперед – мінімізація безпосереднього контакту підприємців з посадовими особами за рахунок використання інформаційно-комунікаційних технологій. Тільки за останній час звітність в електронному вигляді подають майже 90 відсотків платників Запорізького регіону, що теж слугує запорукою зменшення корупційних ризиків.

У січні-серпні поточного року працівники управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Запорізькій області за результатами службових перевірок підготували та направили керівникам територіальних органів Міндоходів Запорізької області 76 подань для вжиття заходів з усунення причин та умов, що призвели до скоєння правопорушень працівників. За скоєння дій, які близько межують з протиправними, 68 співробітникам винесені офіційні застереження.

Міндоходівці проводять спільні заходи з правоохоронними органами та громадськими організаціями, аби виявити хабарників та тих, хто вчиняє протиправні дії.