Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

ГУ Міндоходів у Запорізькій області вивільняється від хабарників

27.06.2014 -

Боротьба з корупцією - однин із пріоритетних напрямків роботи органів ГУ Міндоходів області. Фахівцями управління внутрішньої безпеки обласного апарату вживається максимум зусиль для того, аби вивільнити з лав тих, хто своїм ганебним вчинком підриває авторитет відомства, вирішує свої меркантильні інтереси.

Так, у січні-червні поточного року за результатами службових перевірок підготовлено та направлено керівникам територіальних органів Міндоходів Запорізької області 53 подання для вжиття заходів з усунення причин та умов, що призвели до скоєння правопорушень працівників. За скоєння дій, які близько межують з протиправними, 48 співробітникам винесені офіційні застереження.

Міндоходівцями проводяться спільні заходи з правоохоронними органами та громадськими організаціями області, аби виявити хабарників та тих, хто вчиняє протиправні дії. Днями у ході проведення слідчо-оперативних заходів працівниками УВБ ГУ Міндоходів у Запорізькій області спільно з працівниками УСБУ в Запорізькій області затримано співробітника однієї з інспекцій за отримання хабара в сумі 5 тис. грн. Йому оголошено підозру у скоєнні злочину, передбаченого кримінально-процесуальною нормою ч.3 ст. 368 КК України.