Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Запорізькі підприємці розглянули питання призупинення системи моніторингу оцінки ризиків при реєстрації податкових накладних

13.12.2017 -

Призупинення дії СМКОР стало предметом розгляду членів обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Участь у сьогоднішньому засіданні взяли керівництво Запорізької облдержадміністрації, представники Головного управління ДФС у Запорізькій області, інших органів виконавчої влади та суб'єкти підприємництва.

У ході заходу було зазначено, що Верховна рада України прийняла зміни до Податкового кодексу, відповідно до яких вводяться нові тимчасові правила реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування. За цей час Кабінет міністрів має визначити новий порядок дії системи блокування податкових накладних.

Під час обговорення члени координаційної ради позитивно оцінили необхідність новацій, які дозволять зробити процедуру адміністрування ПДВ максимально зручною для держави і бізнесу.

Крім того, на засіданні учасники розглянули питання обмеження здійснення торгівлі алкогольною продукцією на території м. Запоріжжя, ліквідації стихійних ринків в обласному центрі, а також підбили підсумки діяльності Державної організації "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області". Окрема увага була приділена реалізації нових проектів зі сприяння розвитку малого і середнього бізнесу в регіоні.

Фотоматеріали по темі