Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Юліана Козаченко взяла участь у роботі виїзної колегії облдержадміністрації

22.11.2017 -

Сьогодні у Бердянську відбулося виїзне засідання колегії Запорізької облдержадміністрації та Ради регіонального розвитку. У її роботі взяли участь керівництво Запорізької ОДА, Запорізької обласної ради, Головного управління ДФС у Запорізькій області, райдержадміністрацій, районних рад, об'єднаних територіальних громад, інших органів виконавчої влади.

Під час колегії учасники розглянули три основні питання, пов'язані з реалізацією прав громадян на звернення, додержанням законних інтересів осіб з інвалідністю та забезпечення надійності і безпеки експлуатації об'єктів соціальної інфраструктури області.

Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, платники податків м. Бердянськ та району роблять вагомий внесок до бюджетів усіх рівнів. Зокрема, з початку року вони спрямували 332 мільйони гривень до державного бюджету, що на 105 мільйонів або на 46 відсотків більше, ніж за 10 місяців 2016 року. Місцеві бюджети Бердянщини отримали 471 мільйон, це перевищує суму доходів минулого року на 97 мільйонів або на 26 відсотків.

Керівник фіскальної служби підкреслила, що збільшення надходжень до скарбниць дозволяє місцевим громадам формувати додаткові ресурси на розвиток територій і реалізацію соціально-економічних програм.

Крім того, на соціальні видатки бердянські платники забезпечили 285 мільйонів гривень єдиного соціального внеску, що на 15 відсотків більше за торішні показники.

Фотоматеріали по темі