Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Про актуальні питання податкового законодавства: роз'яснення фахівців фіскальної служби

30.05.2017 -

Громадяни, які займаються підприємництвом, на різних етапах своєї діяльності мають дотримуватися правил та норм Податкового кодексу. Для ефективної роботи у правовому полі підприємці звертаються до спеціалістів контролюючих органів за консультаціями. Однією з дієвих форм комунікації платників з фіскальною службою є проведення податкових семінарів.

30 травня за підтримки Запорізької торгово-промислової палати пройшов семінар для підприємців, на якому фахівці ГУ ДФС у Запорізькій області роз'яснили окремі теми податкового законодавства.

Зокрема, Світлана Хайдукова розповіла про порядок проведення готівкових розрахунків, особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку, підстави проведення фактичних перевірок та продаж технічно складних товарів через РРО.

Продовжуючи семінар, Світлана Ніколова звернула увагу на особливості оподаткування доходів приватних підприємців у 2017 році (податок на доходи, військовий збір), застосування спрощеної системи оподаткування фізичними особами, оподаткування заробітних плат найманих робітників та порядок повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу.

Наприкінці семінару спеціалісти відповіли на запитання щодо практичного застосування податкового законодавства.

Фотоматеріали по темі