Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Громадські організації Запорізької області навчатимуться фінансовому менеджменту

30.05.2017 -

Сьогодні заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Анна Пужай-Череда взяла участь у спільному брифінгу в рамках проекту "Фінансовий менеджмент для неприбуткових організацій", який реалізується в рамках підтримки територіальних громад України у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб. Він є однією з ініціатив інфраструктурної програми Німецького уряду. Організаторами зустрічі стали громадські організації "Інститут податкових реформ" та "Агенція регіональних ініціатив".

Голова ради ГО "ІПР" Олена Хотенко зазначила, що проект сприятиме організаційній спроможності та фінансовій стійкості громадських організацій, а також зменшенню проблемних ситуацій, які можуть виникати при взаємодії із контролюючими органами.

Заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Анна Пужай-Череда побажала успіху започаткованому німецько-українському проекту та підкреслила, що фіскальна служба Запорізької області використовує усі наявні ресурси задля налагодження ефективного діалогу з громадськими об'єднаннями регіону. Також вона нагадала, що 1 липня закінчується термін внесення змін до установчих документів неприбуткових організацій, яких на сьогодні до нового реєстру включено майже 7 тисяч, та закликала не зволікати із приведенням статутів у відповідність до чинного законодавства.

Фотоматеріали по темі