Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

ДФС відвідала делегація Офісу Торгового представника США та Посольства США в Україні

26.05.2017 -

Стан впровадження реформ у податковій та митній сферах, а також заходи ДФС, спрямовані на сприяння бізнесу відповідно до зобов’язань України перед СОТ та Угоди про асоціацію з ЄС, обговорювалися під час зустрічі Першого заступника Голови ДФС Сергія Білана з керівником Бюро з питань Росії і Євразії Офісу Торгового представника США Елізабет Хефнер.

«Ми високо цінуємо існуючий рівень співробітництва між Україною та США у митній і податковій сферах та готові докласти максимум зусиль для впровадження механізмів, які сприятимуть розвитку торговельних відносин між нашими країнами», - зазначив Сергій Білан.

Учасники зустрічі обговорили новації, запроваджені у роботі митниць, зокрема, щодо прискорення митних процедур та подальші кроки з приведення української митної системи до європейських стандартів, реалізацію ДФС деяких ключових напрямів Третьої українсько-американської дорожньої карти для покращення бізнес-клімату в Україні.

Також під час зустрічі розглядалися питання подальшої взаємодії Державної фіскальної служби України з іноземними митними та податковими службами щодо обміну інформацією та впровадження спільних проектів, що сприятимуть розвитку міжнародної торгівлі.