Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Запорізьких бухгалтерів-бюджетників запросили на семінар

25.05.2017 -

25 травня у Запоріжжі відбувся семінар для бухгалтерів бюджетних установ області "Новації законодавства – 2017". Його організатором стала громадська організація «Всеукраїнський клуб бухгалтера» за підтримки Головного управління ДФС у Запорізькій області.

Фахівці фіскальної служби Лариса Страхова та Олена Бессонова розповіли бухгалтерам про оподатковування у 2017 році зарплат та інших трудових виплат згідно зі змінами законодавства. На семінарі були розглянуті питання застосування податкової соціальної пільги для окремих категорій працівників, правила заповнення та надання звітності 1ДФ, виправлення помилок, відповідальність податкових агентів у сфері ПДФО і військового збору.

Також лектори ознайомили присутніх зі змінами у законодавстві по ЄСВ та з порядком повідомлення ДФС про прийняття працівників на роботу.

Крім того, спеціалісти відповіли на численні запитання, що стосуються податкового законодавства.

Фотоматеріали по темі