Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У Запоріжжі припинено виробництво алкогольного сурогату

20.11.2020 -

Фахівці податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом Запорізької обласної прокуратури викрили незаконну діяльність з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Під час розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України встановлено, що реалізація незаконно виготовлених підакцизних товарів здійснювалась за допомогою розміщення оголошень у мережі Інтернет. Споживачів вводили в оману стосовно якості та безпечності лікеро-горілчаної продукції.

На підставі рішення суду проведено обшуки та виявлено підпільне виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв, яке розміщувалось у гаражному приміщенні обласного центру.

За результатами обшуків вилучено рідину з характерним запахом спирту, кустарно виготовлені алкогольні напої, картонні коробки для фасування, тара «bag-in-box», ароматизатори, пристрої для виготовлення та розливу алкогольної продукції.

Розслідування у провадженні триває. Вживаються заходи, направлені на встановлення повного кола осіб, причетних до скоєння правопорушення.

Вилучена алкогольна продукція буде досліджена шляхом проведення відповідних експертиз.

Фотоматеріали по темі