Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Податківці застерігають запоріжців від придбання фальсифікованого алкоголю

26.12.2019 -

Наближаються найулюбленіші зимові свята. Готуючись до приємних уїк-ендів, запоріжці активно купують підакцизні товари, у тому числі, через мережу Інтернет.

Сьогодні деякі крамниці та онлайн-магазини пропонують різноманітні алкогольні напої, справжність і якість яких викликає сумніви. А іноді вони можуть становити загрозу життю і здоров'ю споживачів. Здебільшого, така "продукція" потрапляє на продаж через контрабандні канали та виготовляється кустарним способом. Крім того, міцний алкоголь, зокрема, горілка, розлиті в тару типу "Bag-in-box" або "Tetra-Pack", апріорі є фальсифікованим.

Лише за 11 місяців податкові міліціонери Запорізької області виявили на території регіону шість "підпільних цехів" з розливу алкогольного сурогату, а із незаконного обігу було вилучено товарів підакцизної групи на суму майже 36 мільйонів гривень.

Відділ протидії незаконному обігу підакцизних товарів оперативного управління ГУ ДФС у Запорізькій області закликає запоріжців уважно обирати продукцію до новорічного столу, здійснювати покупки лише у легальних торговельних точках і мережах.