Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Керівник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев привітав першокурсників з початком студентського життя

02.09.2019

31 серпня в Університеті митної справи та фінансів у місті Дніпро відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. Цього року до студентського колективу УМФС приєдналися 1452 абітурієнта, які будуть опановувати 24 спеціальності.

Привітати першокурсників з початком студентського життя завітали почесні гості: екс-голова Державної митної служби України та член Наглядової ради Університету Анатолій Макаренко, начальник Запорізької митниці Олексій Мужев, в.о. начальника Дніпропетровської митниці Сергій Сличко, секретар Дніпровської міської ради Олександр Cанжара та представники релігійних організацій.

Звертаючись до першокурсників, Олексій Мужев побажав їм гарного навчання та цікавого студентського життя, у якому поєднувалися б приємне з корисним.

Також з привітальним словом до першокурсників звернувся Єпископ Дніпропетровський та Криворізький Симеон, прочитав молитву за успішне навчання і здійснив обряд благословіння першокурсників.

Своєрідною родзинкою свята стали вручення першокурсникам символічного студентського квитка від ректора Університету Дмитра Бочарова та залікової книжки від Голови Вченої ради, першого проректора Віктора Ченцова. А виступи спортсменів Університету та митно-податкового ліцею разом з творчими колективами створили справжню святкову атмосферу.

 Фотоматеріали по темі