Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Колегія Запорізької облдержадміністрації визначила пріоритети роботи органів влади

15.03.2019 -

Сьогодні у Запорізькій облдержадміністрації під головуванням очільника регіону Костянтина Бриля відбулося засідання колегії. У її роботі взяли участь голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, керівники інших органів влади та місцевого самоврядування.

Учасники зборів розглянули кілька питання порядку денного, зокрема, організаційне забезпечення виборчого процесу в регіоні та стан фінансово-бюджетної дисципліни в Запорізькій області за 2018 рік.

Під час заходу було наголошено, що завдяки законодавчим змінам та реформі децентралізації території отримали додаткові фінансові ресурси. Як підкреслив голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, громади можуть самостійно впливати на рівень надходжень до бюджетів, зокрема, й за рахунок детінізації економіки.

Оцінюючи результати минулорічних заходів "Врожай 2018", які проводилися спільно з фіскальною службою області, голова облдержадміністрації відзначив, що у цьому році органи влади та місцевого самоврядування повинні продовжити співпрацю у легалізації сфери земельних відносин.

Фотоматеріали по темі