Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Валерій Манько взяв участь у роботі сесії обласної ради

14.03.2019 -

Позачергова сесія Запорізької обласної ради, яка сьогодні проходить у Запоріжжі, присвячена бюджетним, кадровим питанням, а також реалізації регіональних програм. У її роботі беруть участь керівники органів обласної та місцевої влади, народні депутати, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, очільники інших державних відомств, установ та організацій.

Під час сесії відбулася дискусія навколо одного з основних питань порядку денного – перегляду головного фінансового документу області на поточний рік. Депутати планують внести зміни і доповнення до попереднього рішення "Про обласний бюджет на 2019 рік".

Відповідно до проекту змін передбачається збільшити обсяг бюджету, у тому числі, загального та спеціального фондів. Ці кошти пропонується спрямувати на галузеві програми, зокрема, у сфері соціального захисту, охорони здоров'я, науки і освіти, профілактики правопорушень, громадської безпеки, підтримки військових частин Збройних Сил України, а також на видатки установ тощо.

Фотоматеріали по темі