Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наближається до завершення період пільгового оформлення автівок з іноземною реєстрацією: нюанси сплати акцизного податку з 23 лютого

12.02.2019 -

22 лютого 2019 року завершується період дії перехідних положень Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів із застосуванням коефіцієнта 0,5.

Отже, з 00:00 год. 23 лютого 2019 року акцизний податок стягується у повному обсязі.

Таким чином, оформити легковий транспортний засіб із застосуванням коефіцієнта 0,5 можна, якщо до 22 лютого (включно) електронна митна декларація подана на бланку єдиного адміністративного документа, прийнята митницею та стосовно неї відсутні зауваження (наявні необхідні документи, достатня сума коштів тощо).

З 23 лютого коефіцієнт 0,5 не застосовується, якщо до 22 лютого оформлено картку відмови чи відкликано митну декларацію і відсутня можливість (у тому числі недостатньо часу) для подання декларантом і прийняття митницею нової митної декларації.

У випадку, якщо станом на 22 лютого транспортний засіб заїхав або перебуває в пункті пропуску через державний кордон України та оформлюється чи очікується оформлення попередньої митної декларації, пільговий коефіцієнт також не застосовується.