Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Керівники Василівського управління провели робочу зустріч з представниками об'єднаних територіальних громад

11.02.2019 -

Залучення до кампанії "Декларування 2019" потенційних декларантів та механізми наповнення місцевих бюджетів розглянули під час робочої наради керівництво Василівського управління фіскальної служби області з головами та спеціалістами Михайлівської, Плодородненської та Роздольської ОТГ.

Учасники зустрічі обговорили аспекти декларування доходів громадян за 2018 рік та наголосили, що роз'яснювальна робота з жителями громад буде активізована, зокрема, з виробниками сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних ділянках для подальшого продажу.

Також під час наради були визначені спільні заходи щодо надходження коштів до місцевих бюджетів. Так, представники фіскальної служби області та об'єднаних громад домовились налагодити співпрацю щодо погашення заборгованості з податку на нерухоме майно, плати за землю, у рамках якої заплановані виїзні зустрічі з боржниками.

Крім того, буде продовжена робота з виявлення суб'єктів господарювання, які користуються земельними ділянками без оформлення речових прав.