Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Від оподаткування продажу підакцизної продукції до місцевих бюджетів надійшло понад 110 мільйонів гривень

09.08.2018 -

У січні-липні 2018 року у Запорізькій області представники роздрібної торгівлі поповнили місцеві бюджети на 110 мільйонів гривень акцизного податку. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, лише у липні вони спрямували до скарбниць територій понад 15 мільйонів.

Найбільші відрахування забезпечили платники м. Запоріжжя – 45,6 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського та Приазовського районів – близько 27 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 9,8 мільйона, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – майже 7,5 мільйона, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 6,5 мільйона, Василівського та Михайлівського районів – 4,3 мільйона.

Зауважимо, акцизний податок з роздрібного продажу підакцизної продукції, ставка якого складає 5 відсотків від її вартості, стовідсотково зараховується до бюджету тієї території, де здійснюється торгівля. Для реалізації підакцизних товарів необхідно мати відповідну ліцензію.