Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Юліана Козаченко: «До бюджетів громад області надійшло майже 56 мільйонів гривень акцизного податку»

20.04.2018 -

За перший квартал запорізькі підприємства та бізнесмени, які уроздріб продають підакцизну продукцію, сплатили до місцевих бюджетів 55,7 мільйона гривень акцизного податку. З цієї суми від реалізації алкогольних напоїв надійшло 33,3 мільйона, а з продажу тютюнових виробів – 22,2 мільйона гривень податку.

Як повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, найбільші суми цього податку з початку року сплатили суб'єкти господарювання м. Запоріжжя – 30,7 мільйона, Мелітопольського та Приазовського районів – 10,4 мільйона, Бердянського та Приморського районів – 3,7 мільйона, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – майже 3 мільйони, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 2,5 мільйона гривень.

Також за право реалізовувати підакцизні товари запорізькі підприємці перерахували до місцевих бюджетів 10,5 мільйона плати за ліцензії. На сьогодні у Запорізькій області продавці роздрібної та оптової торгівлі мають майже 8 тисяч діючих ліцензій на реалізацію алкогольної та тютюнової продукції.

Крім того, у сфері обігу підакцизних товарів проведено 258 перевірок суб'єктів господарювання. У результаті виявлених порушень законодавства застосовані фінансові санкції у розмірі 4,6 мільйона гривень, донараховано акцизного податку на суму 2,5 мільйона.