Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Юліана Козаченко: "З початку року на Запоріжжі легалізовано працю 69 осіб"

14.02.2018 -

В результаті діяльності співробітників фіскальної служби області ринок легальної праці у січні поточного року поповнився 69 особами. Їм роботодавці виплатили понад 235 тисяч гривень офіційної заробітної плати, з якої до бюджетів надійшло близько 100 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, більшість із виявлених робітників працевлаштовані в результаті роз'яснювальних та профілактичних заходів із працедавцями. Керівник фіскальної служби області підкреслила, що боротьба з тіньовими доходами та легалізація найманих працівників – один з основних пріоритетів роботи служби у поточному році. Адже саме завдяки детінізації ринку зайнятості громадяни отримують офіційне працевлаштування, відтак й соціальну захищеність, а місцеві бюджети та соціальні фонди – додаткові надходження.

Крім того, з початку року з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів співробітники органів ДФС провели дев'ять перевірок. За результатами виявлених порушень донараховано 227,6 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 27,4 тисячі гривень єдиного соцвнеску. На даний час з цієї суми до бюджетів вже сплачено понад 112 тисяч.