Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податкова міліція Запорізької області відзначила своє 20-річчя

13.02.2018 -


У фіскальній службі Запорізької області відбулися урочистості, присвячені двадцятиріччю з дня створення спеціальних підрозділів по боротьбі з податковими правопорушеннями. Податкових міліціонерів привітали в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко та перший заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Віталій Малий.

Звертаючись до присутніх, Юліана Козаченко наголосила на важливій ролі, яку відіграють підрозділи податкової міліції у захисті економічної безпеки регіону.

– З моменту формування спеціальних підрозділів і до сьогодні робота податкових міліціонерів спрямовується на сумлінне виконання поставлених державою завдань, основним з яких є запобігання податковим правопорушенням, – зазначила керівник фіскальної служби області.

Вітаючи присутніх зі святом, Юліана Козаченко побажала співробітникам слідчо-оперативних підрозділів професійних досягнень та успіхів.

У вітальній промові на адресу працівників податкової міліції Віталій Малий відзначив, що слідчі та оперативники фіскальної служби, окрім результативної роботи з детінізації економіки Запорізької області, вже протягом трьох років поспіль у складі спеціального підрозділу Державної фіскальної служби "Фантом" несуть службу у зоні проведення АТО. Під час кожної ротації вони гідно виконують поставлені завдання у непростих умовах на лінії розмежування.

Під час урочистостей Юліана Козаченко вручила кращим співробітникам нагороди ДФС України та Всеукраїнської громадської організації "Спілки ветеранів та працівників силових структур України "Звитяга" з нагоди 20-річчя податкової міліції.

Фотоматеріали по темі