Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Юліана Козаченко: "Запоріжці направили до бюджету 35 мільйонів військового збору"

13.02.2018 -

З початку року запорізькі платники перерахували до державного бюджету майже 35 мільйонів гривень військового збору (без показників великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

– У січні надходження військового збору майже на 8,5 мільйона або на 32 відсотки перевищили минулорічні. Збільшення відрахувань на підтримку армії, насамперед, пов'язано, з підвищенням мінімальних заробітних плат та результатами роботи з легалізації ринку праці, – зазначила Юліана Козаченко.

Зростання показників сплати відбулося на усіх територіях Запорізької області. Так, переважну більшість надходжень забезпечили платники м. Запоріжжя – понад 18,2 мільйона, суб'єкти господарювання м. Енергодар перерахували більш ніж 4 мільйони, Мелітопольщини та Приазов'я – 3,2 мільйона, Бердянського і Приморського районів – 2,3 мільйона, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 2,1 мільйона, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – півтора мільйона.