Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За виграними фіскальною службою Запорізької області судовими справами до бюджетів залучено 348 мільйонів

12.01.2018 -

За минулий рік юристи фіскальної служби Запорізької області виграли у судах усіх інстанцій понад 900 справ на суму 348 мільйонів гривень, що складає більше 80% від загальної кількості та 70% – від сум. З позицією платників судді погодились у майже 20% – на їхню користь винесено 210 рішень.

Зокрема, за позовами суб'єктів господарювання до органів ДФС у Запорізькій області розглянуто 369 матеріалів, з яких фіскальна служба виграла 171 справу.

За статистикою вирішених справ за позовами органів ДФС до платників на користь держави винесено 730 судових рішень на суму 230 мільйонів, тобто понад 98% від кількості та 93% – від загальної суми.

Усього станом на початок 2018 року на розгляді в судових органах знаходилось 2888 справ, де однією зі сторін виступали органи ДФС.

Водночас фахівці служби пропонують врегулювати спори у досудовому порядку. Для цього податковим законодавством передбачено адміністративне оскарження. Лише за минулий рік цією процедурою скористалися представники запорізького бізнесу, надіславши 87 скарг щодо оскарження 132 податкових повідомлень-рішень, вимог про сплату боргу та рішень про застосування штрафних санкцій і нарахування пені з ЄСВ.

Дізнатися про механізм досудового врегулювання можна, переглянувши відеороз'яснення за посиланням: http://zp.sfs.gov.ua/media-ark/videogalereya/intervyu-ta-publichni-zayavi/4331.html.