Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З прибутків запорізьких підприємств до бюджету надійшло понад півмільярда гривень

10.01.2018 -

Підприємства Запорізького регіону за минулий рік поповнили державну скарбницю на 561 мільйон гривень податку на прибуток (без показників великих підприємств, які зареєстровані в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Рівень попереднього року перевищено на 70,3 мільйона або на 14 відсотків.

Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, за 2017 рік у загальних надходженнях державного бюджету від платників регіону частина сплаченого податку на прибуток склала понад 10 відсотків.

У територіальному розрізі найбільшу частину платежу забезпечили суб'єкти господарювання м. Запоріжжя – 360 мільйонів, мелітопольські підприємства спрямували понад 70 мільйонів, бердянські та приморські – 44 мільйони, платники Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 16,4 мільйона, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 11,2 мільйона.

Наголошуємо, що у цьому році для платників податку на прибуток запроваджено певні новації, зокрема, у строках подання звітності. З 2018 року податкова декларація з податку на прибуток, яка розраховується з наростаючим підсумком за рік, подається у 60-ти денний термін. Ці та інші зміни передбачені Законом України від 07.12.2017 №2245-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році".