Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Стережіться аферистів! Реєстрація податкових накладних відбувається лише в межах чинного законодавства

12.12.2017 -

Час від часу представники бізнес-спільноти регіону отримують інформацію про осіб, які за винагороду нібито можуть "позитивно" вплинути на реєстрацію податкових накладних у Єдиному реєстрі.
Фіскальна служба Запорізької області застерігає підприємців від користування подібними послугами та повідомляє, що, реєстрація податкових накладних відбувається тільки в межах чинного законодавства. Вплинути на цю процедуру може лише сам платник податків, підготувавши та надавши необхідний пакет документів. Аферисти, що обіцяють прискорити цей процес, зловживають довірою та маніпулюють інформацією, щодо механізмів роботи СМКОР.
Нагадуємо, що відповідно до ст. 201 Податкового кодексу України рішення про реєстрацію податкової накладної або розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних приймається комісією ДФС тільки на підставі пояснень та/або копії документів про підтвердження реальності операцій.

Крім того, останні зміни, внесені Наказом МФУ від 09.11.2017 №926, передбачають попереднє подання Таблиці даних платника без наявності факту зупинення реєстрації податкової накладної. Врахування такої Таблиці фіскальною службою протягом 5 робочих днів, дозволить в подальшому уникнути блокування податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі.

Наголошуємо: жодних інших способів розблокування податкових накладних у Єдиному реєстрі не існує.

Для інформаційної підтримки представників бізнесу в Головному управлінні ДФС у Запорізькій області щоденно працюють "гарячі лінії" з питань реєстрації податкових накладних, у Територіальних органах ГУ ДФС області створені телефонні лінії з надання консультацій платникам з питань роботи системи електронного адміністрування ПДВ. Відповідна інформація розміщена на субсайті Головного управління ДФС у Запорізькій області у розділі "Анонси".

Крім того, регулярно проводяться робочі зустрічі із суб'єктами господарювання з питань, які виникають у них під час реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі.