Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Юліана Козаченко: "На фінансування Збройних Сил запоріжці направили 382 мільйони"

12.12.2017 -

За січень-листопад поточного року платники податків м. Запоріжжя та області сплатили понад 382 мільйони гривень військового збору (без показників великих підприємств Запорізького управління Офісу ВПП ДФС).

В. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко зазначила, що відрахування запорізьких платників на фінансування української армії зросли порівняно з минулорічними на 25 відсотків, додатково надійшло майже 77 мільйонів. При цьому щомісячний рівень сплати збільшився, у середньому, на 7 мільйонів.

Лише за попередній місяць направлено близько 39 мільйонів, що на 11,6 мільйона більше, ніж у листопаді 2016 року.

Усього з початку року найбільші суми забезпечені від суб'єктів господарювання та громадян обласного центру, які спрямували до бюджету половину надходжень, платники Енергодарського управління перерахували 40,7 мільйона, Мелітопольського – 38,3 мільйона, Бердянського – майже 31 мільйон, Вільнянського – більш ніж 20 мільйонів, Пологівського – 16 мільйонів, Оріхівського – 13,4 мільйона, Василівського – 12,5 мільйона.

Нагадаємо, військовий збір, ставка якого складає 1,5 відсотка, сплачується з доходів, які підлягають оподаткуванню ПДФО, з джерелами їх походження як в Україні, так й за її межами.