Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Від оподаткування депозитів запоріжців банківські та інші фінустанови перерахували 45,6 мільйона

07.12.2017 -

Оподаткування виплачених відсотків від банківських вкладів, тобто пасивних доходів платників, також є джерелом поповнення казни. Так, за 11 місяців 2017 року на Запоріжжі надійшло 45,6 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб у вигляді процентів. Лише у листопаді фінустанови перерахували до бюджету 4,3 мільйона.

Найбільшими платниками ПДФО з відсотків за вкладами і депозитами є суб'єкти господарювання м. Запоріжжя – вони забезпечили 72% від загальної суми – майже 32,8 мільйона, 3,9 мільйона спрямували банківські установи, кредитні спілки території обслуговування Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області, 2,6 мільйона – Бердянського, 1,7 мільйона – Енергодарського, 1,3 мільйона – Пологівського, майже мільйон – Вільнянського та понад 800 тисяч – Василівського управління.

Нагадаємо, за ставкою 18 відсотків оподатковуються відсотки за виплаченими депозитами. При цьому у податковому розрахунку відображається лише загальна сума нарахованих доходів та утриманого податку. Інформація про суми окремого банківського вкладного (депозитного) або поточного рахунку, ощадного (депозитного) сертифіката, вкладу (депозиту) члена кредитної спілки у кредитній спілці, суми нарахованих процентів, а також відомості про фізичну особу – платника податку, якій нараховані такі доходи, залишається конфіденційною.