Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскальна служба Запорізької області зареєструвала понад 24 тисячі громадян

05.12.2017 -

За 11 місяців 2017 року до територіальних органів ДФС у Запорізькій області звернулося понад 24,3 тисячі громадян з метою реєстрації в державному реєстрі фізичних осіб. Це майже на 700 осіб більше, ніж торік. Серед них – близько 950 іноземних громадян, що на 70 перевищує дані минулого року. За результатами звернень платникам видані довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки ("ідентифікаційні номери").

Усього у м. Запоріжжя та області станом на 1 грудня в держреєстрі знаходиться майже 1,8 мільйона громадян, 2,4 тисячі з яких з початку року занесені до окремого реєстру – це особи, які за своїми релігійними та іншими переконаннями відмовилися від присвоєння їм "ідентифікаційних номерів".

Зазначимо, процедура реєстрації безкоштовна, здійснюється в кожному територіальному органі ДФС. Довідка про присвоєння реєстраційного номеру видається упродовж трьох днів з дня подання заяви. Крім того, громадяни України, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, мають можливість подати документи для реєстрації або внесення змін до ДРФО через будь-який орган ДФС. За бажанням платника дані про реєстраційний номер можна внести до паспорта громадянина.

Інформація про Центри обслуговування платників територіальних органів ДФС Запорізької області розміщена на сайті: http://zp.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.