Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Запоріжжі співробітники податкової міліції вилучили підакцизних товарів майже на 30 мільйонів

29.11.2017 -

У Запорізькій області оперативні співробітники фіскальної служби вилучили із незаконного обігу товари підакцизної групи на загальну суму 28,8 мільйона гривень.

З початку року у рамках операції "Акциз" на Запоріжжі припинена діяльність 13 "підпільних цехів". Ці "міні-заводи" здебільшого спеціалізувалися на виробництві алкогольного сурогату та неякісних паливно-мастильних матеріалів.

За фактами незаконного виготовлення, зберігання та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв до суду з обвинувальним актом направлено три кримінальних провадження, у тому числі одне – у відношенні організованої злочинної групи.

Також перекрито п'ять каналів постачання на територію України алкогольних напоїв, тютюнових виробів та спиртовмісної продукції, ввезених поза митним контролем. За матеріалами оперативників ДФС розпочаті кримінальні провадження.

Фіскальна служба вкотре застерігає громадян убезпечити себе від споживання фальсифікованих напоїв, оскільки сировина, з якої вони виготовляються у кустарний спосіб, зазвичай сумнівної якості, а готова "продукція" може нести загрозу здоров'ю та життю.