Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Керівництво Запорізької митниці провело зустріч із власниками авто з іноземною реєстрацією

10.11.2017 -

Сьогодні, 10 жовтня, керівництво Запорізької митниці ДФС зустрілося із представниками громадськості-власниками автівок з іноземною реєстрацією для обговорення питань, пов'язаних з митним оформленням автомобілів, які потрапляють до нашої країни в режимі транзит або тимчасового ввезення.

Вислухавши вимоги запрошених, в. о. начальника Запорізької митниці ДФС Сергій Черкунов наголосив, що фіскальна служба діє виключно в межах чинного законодавства. Питання, які порушують власники автівок з іноземною реєстрацією, потребують саме законодавчого врегулювання. Тож, свої пропозиції та вимоги, вони мають надсилати до Міністерства фінансів України, народних депутатів та відповідних комітетів Верховної Ради, які займаються законотворчою діяльністю. У разі ухвалення відповідного рішення Запорізька митниця виконуватиме його на законних підставах.

Очільник митниці наголосив, що перед нормами законодавства рівні всі запоріжці, без винятків. Отже власники автомобілів, які ввозять їх для подальшого користування на територію України, не повинні ігнорувати вимоги чинного законодавства та ухилятися від сплати митних платежів.

Сергій Черкунов зазначив, що робота митних органів спрямована, передусім, на попередження митних правопорушень, боротьбу з контрабандою та протидію незаконному обігу товарів. Водночас Запорізька митниця завжди готова до відкритого діалогу у розгляді проблемних питань як бізнесу, так й громадян.

Довідково: Протягом січня-жовтня 2017 року співробітники Запорізької митниці ДФС опрацювали 94 звернення громадян, які ввезли транспортні засоби особистого користування на митну територію України у режимі транзит та тимчасового ввезення, щодо неможливості вчасного вивезення авто внаслідок аварій або дії обставин непереборної сили. 

Згідно із положеннями пункту 5 розділу VІІІ Порядку виконання митних формальностей відповідно до заявленого митного режиму, затвердженого наказом Мінфіну України від 31.05.2012 № 657, у 60 випадках митницею проведено огляд місць знаходження транспортних засобів, що перебувають під митним контролем. За результатами були складені акти встановленої форми, які в подальшому були надіслані до тих митних органів, під контролем яких перебувають зазначені авто громадян.

У 12 випадках не вивезення транспортних засобів складені протоколи про порушення митних правил.