Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Юліана Козаченко: "Надходження місцевих бюджетів Запорізької області перевищили 5,8 мільярда"

06.11.2017 -

У січні-жовтні поточного року до бюджетів громад надійшло 5,8 мільярда гривень (без показників великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Це на 347 мільйонів більше, ніж очікувалося, та на понад мільярд – рівня минулого року.

Коментуючи надходження, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко зазначила, що минулорічні показники суттєво перевищені завдяки бюджетній децентралізації, у результаті якої значна частина сплачених податків залишається на місцях.

Також додаткові фінансові ресурси залучені у ході роботи з детінізації економіки, передусім, з легалізації праці та у сфері земельних відносин. Відтак щонайменше на 100 мільйонів зафіксоване зростання середньомісячних сум, які надходять до скарбниць громад – з 472 мільйонів у 2016 році до 578 мільйонів – у нинішньому.

Так, одним із найбільших формувачів доходів бюджетів є податок на доходи фізичних осіб, якого з початку року сплачено 3 мільярди 355 мільйонів гривень, що на 863 мільйони вище за дані минулого року.

Майже 911 мільйонів казна отримала від плати за землю, рівень 10 місяців 2016 року перевищено на 130 мільйонів, прогнози на цей рік – на 152 мільйони. Значні надходження забезпечили представники малого та середнього підприємництва, спрямувавши 803 мільйони гривень єдиного податку. Збільшення відрахувань до показників минулого року становить понад 240 мільйонів, до очікуваних на цей рік – на 89 мільйонів.

Крім того, роздрібна торгівля підакцизними товарами принесла бюджетам майже чверть мільярда гривень акцизного податку, що перевищує прогнози на 23 мільйони.