Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Умови реєстрації договорів про спільну діяльність у фіскальному органі

24.10.2017 -

Договори про спільну діяльність на території України без створення юридичних осіб повинні перебувати на обліку у контролюючих органах.

Взяття на облік договору здійснюється шляхом додаткового взяття на облік учасника договору про спільну діяльність як платника податків - відповідального за утримання й унесення податків до бюджету під час виконання договору.

Підставою для взяття на облік договору про спільну діяльність є прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію його платником ПДВ.

Для взяття на облік уповноважена особа подає до фіскального органу за своїм основним місцем обліку одночасно з реєстраційною заявою платника ПДВ заяву за формою № 1-ОПП і копію договору (контракту) про спільну діяльність.

Тобто договори про спільну діяльність між юридичними особами та/або фізичними особами – підприємцями обліковуються в фіскальних органах за умови, якщо на такі договори поширюються особливості податкового обліку й оподаткування діяльності за такими договорами, визначені Податковим кодексом, і уповноважена особа за такими договорами зареєстрована платником ПДВ.

Зазначена норма визначена п. 64.6 ст. 64; п. 3.5 і 4.6 «Порядку обліку платників податків і зборів», затвердженого наказом МФУ від 09.12.11 № 1588 та роз’яснена в ІПК від 04.10.17 № 2129/Б/99-99-08-02-01-14/ІПК.