Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Запорізькі митники викрили понад 320 порушень митного законодавства

12.10.2017 -

З початку року співробітники Запорізької митниці ДФС під час проведення аналітично-пошукових заходів виявили 326 фактів порушення митного законодавства. Стосовно громадян та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності заведені справи на суму 28,3 мільйона гривень.

У ході провадження у 58 справах предмети правопорушення були вилучені. Їхня загальна вартість склала понад 9 мільйонів, що на 6,4 мільйона більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також за цей час розглянуто 202 матеріали, за результатами яких на правопорушників накладені штрафи на суму 19,7 мільйона, що на 7,7 мільйона перевищує дані 9 місяців 2016 року.

Внаслідок судових рішень у 62 справах винесені постанови про конфіскацію предметів правопорушень на суму майже 5,3 мільйона, це на 4,4 мільйона більше, ніж торік, та накладені штрафи у розмірі 4,2 мільйона, збільшення до минулорічних показників – на 3,7 мільйона.