Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Юліана Козаченко: «Місцеві бюджети отримали майже три мільярди гривень ПДФО від мешканців Запорізької області»

10.10.2017 -

З початку року у Запорізькій області надходження податку на доходи фізичних осіб склали 3 мільярди 981 мільйон гривень, що перевищує минулорічні показники на 969 мільйонів гривень.

Як повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, чверть цієї суми або 995 мільйонів надійшло до державного бюджету. До місцевих скарбниць платники перерахували 2 мільярди 985 мільйонів гривень.

Керівник фіскальної служби області зауважила, що лідерські позиції у сплаті податку на доходи фізичних осіб зберігають підприємства таких галузей економіки, як державне управління й оборона, виробництво і розподіл електроенергії, сільське господарство, грошове та фінансове посередництво, а також заклади охорони здоров'я, надання соціальної допомоги та освіти.

Нагадаємо, порядок адміністрування та сплату податку регулює четвертий розділ Податкового кодексу України. Його платниками є громадяни України, які отримують доходи як в державі, так й за її межами, іноземці, чиї доходи мають джерела походження в Україні, а також податкові агенти.

Відповідальними за нарахування, утримання та сплату до бюджету податку з доходів у вигляді заробітної плати, є роботодавець. Крім того, така відповідальність передбачена для податкових агентів – для оподатковуваних доходів з джерела їх походження в Україні та для платників податку – для іноземних доходів та доходів, отриманих від осіб, звільнених від обов'язків нарахування, утримання або сплати податку до бюджету.