Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Запоріжжі тіньовий ринок підакцизних товарів зменшився майже на 14 мільйонів

20.09.2017 -

За результатами роботи слідчо-оперативних підрозділів фіскальної служби Запорізької області у січні-серпні поточного року із незаконного обігу вилучено товари підакцизної групи на загальну суму 13,8 мільйона гривень.

У ході операцій "Акциз" та "Рубіж" податкові міліціонери викрили тіньові схеми потрапляння алкоголю і тютюну, нелегальні ґуральні та Інтернет-торгівлю продукцією сумнівного походження.

Так, з початку року оперативники ДФС припинили діяльність дев'яти "підпільних цехів". За фактами виготовлення, зберігання та збуту "алкофальсифікату" до суду направлено 13 кримінальних проваджень, у тому числі одне у відношенні організованої злочинної групи.

Також перекрито п'ять каналів постачання на територію України товарів, ввезених поза митним контролем, зокрема, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та спиртовмісної продукції.

Фахівці фіскальної служби застерігають від придбання продукції, яка продається у незаконний спосіб, у тому числі, у мережі Інтернет, викликає підозру щодо її якості та становить потенційну загрозу для життя і здоров'я людей.