Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Юліана Козаченко: "Запорізькі підприємці-аграрії поповнили місцеві бюджети майже на 116 мільйонів"

08.09.2017 -

За вісім місяців поточного року платники четвертої групи спрощеної системи оподаткування направили до місцевих бюджетів 115,7 мільйона гривень єдиного податку. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, надходження від сільгоспвиробників перевищили минулорічні на 35,6 мільйона.

Зокрема, у серпні сплачено 17,8 мільйона, що на 2,2 мільйона більше, ніж торік.

У територіальному розрізі з початку року найбільші суми єдиного податку до бюджетів громад спрямували платники, які зареєстровані у Пологівській об'єднаній державній податкової інспекції – 31,5 мільйона, Мелітопольської ОДПІ – понад 24 мільйони, Токмацької – 23 мільйони, Вільнянської – майже 16 мільйонів, Бердянської – близько 14 мільйонів та Енергодарської ОДПІ – 7,2 мільйона.

Як зазначила керівник фіскальної служби області, сьогодні спрощену систему оподаткування обрали 2090 представників запорізького агробізнесу, які володіють землями загальною площею 1 мільйон 158 тисяч га.

Для того, аби перебувати у четвертій групі та сплачувати єдиний податок, необхідно дотримуватися кількох вимог, основна з яких – граничний обсяг доходу від сільськогосподарського товаровиробництва протягом календарного року повинен бути 75% і більше за попередній рік. При цьому можна використовувати необмежену кількість найманих працівників та обсяги доходів.

Ставка податку залежить від категорії земель (або водного фонду) та їх розташування (рілля, сіножаті і пасовища, багаторічні насадження, сільгоспугіддя, що перебувають в умовах закритого ґрунту тощо). Їх розмір розраховується у відсотках від бази оподаткування, тобто, від площі земельних ділянок.