Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Юліана Козаченко: «Майже 194 мільйони гривень запоріжці спрямували на підтримку армії»

17.07.2017 -

За перше півріччя 2017 року запорізькі платники перерахували до бюджету 193,7 мільйона гривень військового збору. У порівнянні з минулим роком надходження зросли майже на 30 відсотків або на 44 мільйони. У червні поточного року на підтримку армії сплачено 38,7 мільйона гривень, що на третину перевищує рівень сплати аналогічного періоду 2016 року.

Як зазначила в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, у нашому регіоні найбільші суми військового збору перерахували платники міста Запоріжжя, яких обслуговує Запорізька ОДПІ – майже 101 мільйон гривень. Також значні надходження були спрямовані від платників Мелітопольської ОДПІ – 23,3 мільйона та Енергодарської ОДПІ – 22 мільйони.

Нагадаємо, військовий збір, ставка якого складає 1,5 відсотка з доходів фізичних осіб, встановлено тимчасово, до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Ці кошти спрямовуються на фінансування армії та на підвищення обороноздатності держави.