Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У фіскальній службі урочисто зустріли співробітників підрозділу "Фантом"

19.06.2017 -

16 червня 2017 року відбулась урочиста зустріч бійців спецпідрозділу податкової міліції "Фантом", які повернулися із зони проведення Антитерористичної операції.

У "Фантомі" на добровільних засадах несуть службу офіцери податкової міліції ДФС України із різних куточків нашої держави, у точу числі співробітники податкової міліції Запорізької області.

Вручаючи позачергові звання та нагороди, керівництво ДФС України подякувало за службу і наголосило, що співробітники податкової міліції гідно виконали завдання на східному фронті, а тепер необхідно продовжити боротьбу на внутрішньому, який є не менш важливим для безпеки держави.

Нагадаємо, підрозділ "Фантом" виконує завдання із врегулювання складної ситуації з переміщенням товарів з неконтрольованої території, зокрема, на офіційних переходах, пунктах пропуску вантажівок, автомобільних та залізничних переїздах, а також працівники ДФС патрулюють лінію розмежування у складі мобільних груп.

Фотоматеріали по темі