Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Юліана Козаченко: "У Запоріжжі кількість підприємців-спрощенців зросла на 9 відсотків"

15.06.2017 -

Запорізькі представники малого і середнього бізнесу з початку року поповнили місцеві бюджети на 246 мільйонів гривень єдиного податку. Це на 42 мільйони більше, ніж очікувалося та на 81 мільйон перевищує рівень сплати минулого року.

Як підкреслила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, зростання надходжень, як до минулорічних показників, так й до прогнозів на цей рік, зафіксовано на кожній території регіону.

Найбільші суми забезпечили підприємці Запоріжжя – 150,2 мільйона (+47,7 мільйона до рівня 2016 р.), Мелітополя та району – 26,6 мільйона (+8,2 мільйона), а також Бердянська та району – 19,8 мільйона (+6 мільйонів).

Серед основних чинників позитивної динаміки у сплаті єдиного податку – збільшення кількості платників – представників малого і середнього підприємництва. За п'ять місяців – на 9 відсотків порівняно із відповідним періодом попереднього року. Якщо на початок червня 2016 року у податкових інспекціях на обліку перебувало 39,5 тисячі фізичних осіб 1-3 груп спрощеної системи оподаткування, то у цьому році їх налічується понад 43,4 тисячі.

Статистика стверджує про тенденції розвитку власної справи у Запорізькому регіоні. Значний приріст підприємців зафіксовано у Запоріжжі – більш ніж на 2,2 тисячі платників, у Мелітопольському районі – на 912 підприємців, у Бердянському районі їх побільшало на 138, у Запорізькому – на 130 суб'єктів господарювання, у Токмацькому – на 111.

Отже, спрощена система оподаткування залишається найбільш популярною серед запорізьких підприємців. Станом на 1 червня у першій групі працюють 8,4 тисячі фізосіб, у другій – понад 22,5 тисячі та у третій – майже 12,5 тисячі.

Зазначимо, сьогодні, аби відкрити власну справу, знадобиться 24 години, зареєструватися підприємцем можна й у режимі он-лайн – на веб-порталі Міністерства юстиції України.