Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Податкові боржники на Запоріжжі погасили близько 70 мільйонів гривень

13.06.2017 -

За січень-травень 2017 року суб'єкти господарювання Запорізької області, які мають податковий борг, сплатили до бюджетів понад 69,2 мільйона. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, з цієї суми до державного бюджету надійшло 47,2 мільйона, до місцевих – 22 мільйони. Ще майже 24 мільйони гривень підприємства погасили заборгованість з єдиного соціального внеску, 4 мільйони з яких – через органи Державної виконавчої служби.

– Більшу частину заборгованості запорізькі підприємства погасили самостійно та добровільно. Крім того, відповідно до податкового законодавства, вони мали можливість скористатися процедурою розстрочення податкового боргу. Лише з початку року завдяки розстрочці до бюджетів спрямовано 4,3 мільйона гривень, – зазначила Юліана Козаченко.

Водночас з метою погашення боргів фіскальна служба застосовує інші заходи. Зокрема, з рахунків боржників стягнуто платіжними вимогами та вилучено готівки на 4,1 мільйона, за результатами звернення до суду погашено 1,2 мільйона, від підприємств, які знаходяться в процедурах банкрутства, до бюджету надійшло 400 тисяч. Близько 2 мільйонів спрямовано від реалізації безхазяйного майна, а також такого, що перейшло у власність держави, та інших позареалізаційних джерел.

Крім того, за п'ять місяців в області списано безнадійний податковий борг у сумі майже 73 мільйони, 66,2 мільйона з яких – у зв'язку з ліквідацією боржників-банкрутів.