Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Фахівці фіскальної служби Запорізької області знищили 361 тисячу невикористаних акцизних марок

21.04.2017 -

Нещодавно співробітники Головного управління ДФС у Запорізькій області у складі комісії знищили 361 тисячу невикористаних непошкоджених акцизних марок для маркування алкогольної продукції імпортного виробництва. Спершу було проведено інвентаризацію таких марок, після чого відбулась процедура їх знищення шляхом спалення в цеху одного із запорізьких промислових підприємств.

Як зазначили фахівці фіскальної служби, такі заходи проводяться відповідно до вимог законодавства, яке регулює виготовлення, зберігання, продаж та порядок знищення марок акцизного податку, а саме: у зв'язку із підвищенням ставок акцизного податку залишки невикористаних акцизних марок підлягають знищенню через невідповідність нанесених на них сум акцизного податку.

Знищення акцизних марок унеможливлює потрапляння та використання їх в незаконному виробництві та обігу підакцизної продукції.

Фотоматеріали по темі