Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Запорізькі митники 19 разів призупиняли митне оформлення товарів з метою захисту прав інтелектуальної власності

21.04.2017 -

Митні органи Запорізької області сприяють захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон.

Як відомо, в Україні ведеться митний реєстр об'єктів права інтелектуальної власності, які охороняються відповідно до закону. Митники Запорізької області, ґрунтуючись на інформації з реєстру, вживають відповідні заходи з метою запобігання переміщенню через митний кордон України контрафактних товарів. Тобто, працівники митниці мають право призупинити митне оформлення товарів, якщо вони потенційно можуть належати до торгових марок, брендів тощо.

Лише у березні співробітники Запорізької митниці ДФС 19 разів перевіряли достовірність походження продукції. Одразу після отримання листів від осіб, уповноважених представляти інтереси власників прав на знаки для товарів і послуг, митне оформлення було завершено.

Запасні частини для сільськогосподарської техніки, підшипники різних видів, з’єднувачі та електроприлади, одяг відомих торгових марок, захисні рукавички – це основна номенклатура товарів, які оформлювались минулого місяця в Запорізькій митниці ДФС, що потенційно могла містити об'єкти права інтелектуальної власності. Всі вони були оформленні без порушень.

Також упродовж місяця до митного реєстру було включено 16 нових об'єктів.